Tapkite kredito unijos nariu(-e)

 1. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, unijos nariu gali tapti tik jos veiklos teritorijoje arba kaimyninėje savivaldybėje gyvenantis, registruotas, studijuojantis ar dirbantis asmuo.
  Pasirinkite uniją
 2. Atvykite į uniją ar unijos kasą su asmens tapatybės dokumentu. Jums reikės dokumento, patvirtinančio Jūsų gyvenamąją, studijų ar darbo vietą kredito unijos veiklos teritorijoje arba kaimyninėje savivaldybėje.
 3. Pateikite dokumentus:
  • prašymą tapti unijos nariu;
  • fizinio asmens anketą;
  • sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.
 4. Įsigykite pajų ir sumokėkite stojimo mokestį.
 5. Aktyviai dalyvaukite savo kredito unijos veikloje – būkite pilnaverčiu unijos nariu!
Kas yra pajus ir kodėl būtina jį įsigyti?

Unija yra kooperatinė finansų įstaiga – visi nariai kartu yra ir unijos savininkai. Pajus paverčia Jus kredito unijos dalininku ir bendrasavininkiu. Iš pajų sudaromas kredito unijos kapitalas. Unija yra bendra narių nuosavybė, todėl jos tikslai visada orientuoti į vertės kūrimą nariams ir bendruomenei, o ne į pelną. Įnašas už pajų grąžinamas išstojant iš unijos.

Kodėl galiu tapti tik tam tikrų kredito unijų nariu?

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, unijos nariu gali tapti tik jos arba kaimyninėje savivaldybėje gyvenantis, registruotas, studijuojantis ar dirbantis asmuo. Kredito unijos yra kooperatinės ir į bendruomenes orientuotos įstaigos. Bet koks unijų pelnas nepalieka Jūsų regiono ir yra naudojamas teikti finansines paslaugas Jums ir Jūsų kaimynams, artimiesiems ir bendruomenės nariams.